top of page

DLA BEZROBOTNYCH

Jesteś na początku swojej drogi zawodowej i nie wiesz od czego zacząć, a przede wszystkim jak zrobić to dobrze? A może zostałeś wykluczony zawodowo lub społecznie i chcesz wrócić na właściwe tory?

To wszystko i o wiele więcej znajdziesz właśnie u nas! Dzięki bogatemu doświadczeniu w pracy z osobami bezrobotnymi przygotowaliśmy autorskie szkolenia pozwalające zaistnieć na rynku pracy i pokierować swoją karierą w optymalny sposób. Znajdziecie u nas szkolenia, warsztaty i kursy w formie elektronicznej jak i tradycyjnej.

- Warsztaty pisania CV,

- CV na zamówienie,

- Warsztaty rozmowy kwalifikacyjnej,

- Doradztwo zawodowe,

- Coaching motywacyjny i zawodowy.

JEŚLI NIE ZNALAZŁEŚ SZKOLENIA, KTÓREGO SZUKASZ, DAJ NAM ZNAĆ - ZORGANIZUJEMY JE DLA CIEBIE!!!

WARSZTATY PISANIA CV

Kotwica cv

WARSZTATY PISANIA CV

CV to pierwszy krok do zdobycia pracy. Jest to też bardzo ważny krok, ponieważ źle napisane CV, to bardzo często przyczyna braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony potencjalnego pracodawcy. Zdajemy sobie sprawę, że napisanie dobrego CV nie jest rzeczą łatwą i dlatego przychodzimy Wam z pomocą! Oferowane przez nas warsztaty, to świetny sposób na opanowanie tej trudnej sztuki jaką jest pisanie dobrego CV. Podczas warsztatów dowiecie się m.in. jak weryfikować dokumenty, dobierać je do ofert pracy, a efektem będzie perfekcyjnie napisane CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim.

CV NA ZAMÓWIENIE

Nie masz czasu uczestniczyć w warsztatach? Potrzebujesz dobrego CV "na już"? Wybierz opcję CV na zamówienie! Wyślij nam wszystkie swoje dokumenty rekrutacyjne, ofertę pracy, do której aplikujesz, a my zrobimy za Ciebie resztę! Dzięki naszemu doświadczeniu będziesz mieć gwarancję świetnie napisanego CV!

cv na zamowienie

WARSZTATY ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

rozmowa kwalifikacyjna

WARSZTATY ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

Rozmowa kwalifikacyjna, to kolejny krok do zdobycia wymarzonej pracy. Mówi się, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Jak zachowywać się na rozmowie kwalifikacyjnej, żeby  było ono jak najlepsze, a pracodawca zechciał nas zatrudnić? To bardzo trudne pytanie, ale dzięki współpracy z nami dowiecie się jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Podczas warsztatów dokonamy analizy mocnych i słabych stron kandydata pod kątem zachowań i możliwych reakcji na sytuacje stresogenne, przećwiczymy rozmowy kwalifikacyjne na podstawie różnych scenariuszy, a także nauczymy Was odpowiadać na tzw. "trudne pytania". Szkolenie może być realizowane zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zachwyć swojego nowego pracodawcę już na pierwszym spotkaniu!

DORADZTWO ZAWODOWE

doradztwo zawodowe

DORADZTWO ZAWODOWE

Wybór odpowiedniego dla siebie zawodu to kluczowy element w karierze zawodowej każdego człowieka. Istotą całego problemu jest bowiem osiągnięcie właściwego przystosowana zawodowego. Podczas procesu doradzania określimy mocne i słabe strony kandydatów, dokonamy analizy doświadczeń i zachowań, zweryfikujemy predyspozycje zawodowe, a także wskażemy odpowiednie dla kandydata szkolenia zawodowe. Efektem będzie określenie najlepszych dla kandydata zawodów pod kątem wiedzy, umiejętności, środowiska i aktualnej sytuacji na rynku pracy. Dodatkowo stworzymy Indywidualny Plan Działania (IPD) wraz z określeniem ścieżki rozwoju zawodowego. Szkolenie dostępne również w języku angielskim!

COACHING MOTYWACYJNY I ZAWODOWY

COACHING

Są takie chwile kiedy brakuje zapału i energii, a wszystkie działania nie przynoszą zamierzonych efektów. Dzięki naszemu autorskiemu programowi coachingu motywacyjnego już nigdy nie dopadnie Was sytuacja opisana powyżej. Nasze bogate doświadczenie w pracy z różnymi grupami osób bezrobotnych pozwoliło na stworzenie idealnych warsztatów motywacyjnych i zawodowych, które dają możliwość rozwoju Uczestników i pomagają im w zdobywaniu wymarzonej pracy. Szkolenie dostępne jest w języku polskim i angielskim.

bottom of page